Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Houkadla fungují: mluvčí Hnutí pro život Rybová je otestovala.

Hnutí pro život ČR vyvrací námitky části veřejnosti, že navrhovaná protiznásilňovací opatření jsou neúčinná zde. V nyní již odstraněném facebookovém příspěvku hnutí navrhovalo dodávat na Ukrajinu pepřáky, paralyzéry a houkadla jako prevenci sexuálních útoků ruských vojáků na ukrajinské ženy.
Tisková mluvčí konzervativní katolické organizace Hnutí pro život ČR Zdeňka Rybová se právě vrátila z Mariupolu, kde navrhovaná opatření několik dnů testovala v praxi.
„Paralyzér a pepřák jsme nakonec nepoužili. Tyto prostředky přece jen vyžadují jistou zručnost, tak aby si žena při obraně neublížila sama. Ale houkadla vykázala mimořádně dobrou účinnost,“ řekla po návratu Rybová. Podle svědků se podařilo houkadlem čtyři ruské vojáky zastrašit a dva zesměšnit (oběma povolily svěrače).
Rybová popsala také zkušenost s tankem s namalovaným písmenem „Z“. Není ale jisté, zda se jednalo o označení ruské invazní jednotky nebo mezinárodně rozšířený symbol řidiče – začátečníka. Nicméně přítomní novináři z BBC potvrdili, že poté, co Rybová spustila houkadlo, tank prudce zastavil a po chvíli váhání ustrašeně odcouval.
„V následujících dnech budeme do bojů distribuovat několik tisíc houkadel i s návodem k použití v ukrajinštině,“ říká Rybová. Sama pak dodává, že její pocit morální převahy nad českými škarohlídy a kritiky je k nezaplacení.

A dovětek potěší nejen člena naší redakční rady

Jak zjistil náš zpravodaj, proti této dodávce houkadel se ostře staví liberální ateistické Hnutí šeré smrti ČR. To označilo prostředky vynaložené na houkadla  jako vyhozenou investici. „My jednoznačně propagujeme potratovou pilulku, která je řádově levnější. Ke znásilňování stejně dojde, houkadlo nehoukadlo. Znáte mladý chlapy ve válce bez ženckejch, že…“, sdělil maskovaný mluvčí Kolektivu 115, který zároveň mediálně zastupuje Hnutí šeré smrti ČR a několik radikálních feministických skupin. Naštěstí tato opozice nemá v parlamentu a ve vládě už takový vliv, jaký měla v letech minulých, a tak se ukrajinské ženy na dodávku houkadel mohou těšit.

A jak jsme psali zde, až jednou otevřeme oči a uvidíme, že největší genocidou na našem území bylo zabíjení nenarozených dětí, budeme takovým spolkům jako je Hnutí pro život ČR děkovat za záchranu každého dítěte a potažmo lidstva.

Historici prokazatelně doložili, že 90% upálených čarodějnic ve středověku byly právě různé pokoutní potratářky. Těm v polovině případů s potraceným dítětem pod rukama zahynuly i nebohé ženy. Vzhledem k tomu, s jakou rychlostí v poslední době schvalují vlády jednotlivých států USA protipotratové zákony, je člen a odborník z našeho týmu RSDr. Jindřich Bublig přesvědčen o tom, že dnešní „Svátek čarodějnic“ je v ČR nadlouho poslední, který se ještě letos obejde bez obětí na životech. Kromě USA totiž zaplanou příští rok čarodějnice-potratářky po několika staletích také ve staré dobré Evropě.

Tak příjemné prožití dnešního svátku!


Zdeňka Rybová, tisková mluvčí HpŽ


Mluvčí Kolektivu 115

Zpracoval externí dopisovatel -rv-, dovětek -jf-.

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *