Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Statisíce voličů Pětikoalice se nechá naočkovat až s novou vládou. Odočkovaní a česnekáči.

Nechceme Babišově vládě zvyšovat čísla úspěšně naočkovaných, říká předseda Společnosti nenaočkovaných seniorů (SNS) Josef Novák z Prahy 9. Nic dobrého seniorům odcházející vláda nepřinesla. Vše, co přidala na důchodech sebraly rapidně se zvyšující ceny potravin a energií. Zadlužila především naše děti a vnoučata, dodává předseda Novák.
Připomínáme známou skutečnost, že Společnost nenaočkovaných seniorů má nyní okolo 300 tisíc členů – seniorů nad 65 let. Horní věk není omezen. Nenaočkovaných seniorů je nyní v ČR celkem cca 360 tisíc.

Stoletá paní Blanka Hostovská, členka SNS ze Stupna na Rokycansku, říká: Ještě minulý týden stály moje oblíbené oplatky Kolonáda 21,90 Kč, teď stojí 29,90. Za to může Babiš! Svůj hlas jsem ve volbách dala naschvál Pirátům. Po ustavení nové vlády je podpořím ještě očkováním!

Z dlouhodobého pozorování vývoje pandemie v ČR je zřejmé, že tu Bůh vládu Andreje Babiše nechce. Proto znovu rostou počty nakažených. A bude tomu tak právě do konce mandátu této vlády. Poté se začne situace v Česku rapidně lepšit a koronavirus během několika týdnů mandátu nové vlády zcela a nenávratně vymizí.

Někteří staří i mladí si jdou rovnou pro 3. dávku. Nač se zdržovat prvními dvěma?

Odočkovaní a česnekáči

Mnoho očkovaných je z účinků aplikovaných vakcín velmi zklamáno, proto se nechávají tzv. odočkovat. A právě pro ně jsou důležité církve, které praktikují tzv. „ušní zpověď“.

Zájemce o odočkování se jde do zpovědnice ke knězi-antivaxxerovi, kterému se ze hříchu očkování musí prokazatelně vyzpovídat. Nesmí být ale porušeno zpovědní tajemství.  Prokazatelnost se proto praktikuje tak, že právě ve chvíli, kdy se penitent zpovídá z očkování, kněz zvláštním způsobem nahlas sykne. Toto syknutí zaznamená inspektor stojící před zpovědnicí a ihned podepíše odočkovací protokol s nacionáliemi zájemce o odočkování. Ten jde poté do očkovacího centra, kde mu aplikují sérum proti vakcíně. Sérum tělo dokonale pročistí a osoba se může bez jakýchkoli následků opět zařadit mezi neočkované.

„Byl jsem naočkovaný jako jediný z celé široké rodiny. Byla to ostuda, nikdo se mnou nemluvil. A tak jsem se nechal odočkovat,“ říká horník František Pyčo Cyp z Ostravy. „Ještěže tu, díky katolické a pravoslavné církvi, ta možnost je,“ dodává s úlevou Pyčo Cyp (pozn. red.: redakce musela přeložit s pomocí odborníků Frantovo vyjádření z jeho rodné ostravské mluvy do spisovné češtiny; jinak by mu naši čtenáři nerozuměli ani slovo).   

Dalšími odpírači očkování jsou tzv. „česnekáči“. Ti denně po celý jeden měsíc pijí vodu s přes noc vylouhovaným stroužkem česneku místo jakékoli vakcíny. Výsledky této přirozené vakcinace jsou překvapivě vědecky prokázány. Mají až desetinásobný účinek oproti běžné vakcíně na Covid-19. Intenzivnější česneková metoda spočívající v neustálém žvýkání česneku a pojídání čehokoliv s česnekem má až stonásobný účinek oproti běžné vakcíně, protože udržuje minimálně desetimetrový odstup kohokoliv od toho, kdo ji provozuje.

Zpracoval s pomocí odborníků na ostravskou městskou mluvu -jf-

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *