Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Víme pravou příčinu hospitalizace obou prezidentů.

Na úvodním obrázku je zachycen moment, kdy Miloš Zeman přijímá dary Ducha svatého, kdežto Václav Klaus je ještě odmítá.

Jak víme z denního tisku zde, byli oba naši prezidenti Miloš Zeman a Václav Klaus hospitalizováni. Jedině naší redakci se však podařilo objevit pravou příčinu jejich hospitalizace!!

Všichni stárneme, včetně prezidentů. Oba si uvědomují, že se připozdívá a den se nachýlil. Život plyne, blíží se smrt, Soud a Věčnost. Rádi by se na smrt připravili i duchovně. Inspirací jim byl jejich předchůdce Gustáv Husák, který se na sklonku života navrátil do lůna církve a nechal se řádně zaopatřit rovnou arcibiskupem Sokolem. Smyl tak své přetěžké hříchy z normalizace a na poslední chvíli unikl ohni pekelnému.

Ale jak se vyhnout vlezlým a po senzaci prahnoucím novinářům? Jak zatajit před národem, že programoví ateisté lezou na konci svých dnů ke křížku? Navíc se vždy stranicky i ve funkci prezidenta ohrazovali vůči katolické církvi. I když kardinál Duka vždy byl a je přítelem obou…

Proto se oba prezidenti nechali pod různými záminkami hospitalizovat do Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) v Praze. Tam jsou totiž prostory, kam novináře ochranka nepustí – včetně kaple (kaple Ústřední vojenské nemocnice Praha zde).

A právě pražský arcibiskup Dominik kardinál Duka docházel denně duchovně cvičit oba prezidenty tajně zadním vchodem ÚVN.

Cesta k Věčnosti a přetěžká mise kardinála Dominika

Kardinál Duka musel po zjištění žalostných stavů duší obou použít pro prezidenty nejtěžší a nejbolestnější druh duchovních cvičení. Využít musel 3. týden tzv. Ignaciánských exercicií pod názvem Via Dolorosa (Cesta útrpná). Hříšník medituje 7 dní nad utrpením našeho Pána. V této době nikam nevychází, drží přísné půsty, má zatažené celé dny a noci žaluzie na oknech, spí na podlaze a vykonává noční adorace. To vše za přísného mlčení i v písemné podobě (prezident Zeman má zakázáno i se podepsat). Sám kardinál Duka je sice dominikán, ale tyto exercicie mu dýl věnoval jeho vězeňský přítel a jezuita pater František Lízna.

Václava Klause na pár dní propustili, ale pak se do nemocnice zase vrátil. Během těchto několika dnů venku zajel do Švýcarska, aby tam vykonal pokání. Zrušil svá četná konta, kde měl uložený majetek z doby divoké privatizace v ČR v 90. letech minulého století a také finančních příspěvků nepoctivých podnikatelů, kteří si u něj v roce 2013 koupili prezidentskou amnestii. Nevíme, kolik peněz to celkem bylo. Ale víme, že peníze rozdal v Německu migrantům a 200 tisíc z nich si za ně do týdne po jeho návštěvě zakoupilo nový automobil.

Každému čtenáři je jistě jasné, kdo z prezidentů podle jejich celoživotního zaměření bude jednou v Božím království sedět po Dukově levici a kdo po jeho pravici.

Nedělní schůzka prezidenta a premiéra

V neděli 10. října 2021 v 11.00 hod se setkal premiér země Andrej Babiš s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech. Před jejich schůzkou muži z obou ochranek vše pečlivě  prohlédli, v místnosti odstranili štěnice a odposlechy, nainstalovali zvukotěsné dveře i stěny a místnost po vstupu pouze prezidenta a premiéra bez mobilů a zbraní zapečetili. Oba pánové tu měli dokonce nočník, aby nemuseli na WC ven z místnosti.
Premiér se především ptal prezidenta na proběhlé exercicie v září v nemocnici s kardinálem Dukou. Také premiér si totiž uvědomuje, že stárne a co nevidět se bude i on chystat na cestu k Věčnosti. Jen myšlenka na prožitá přísná cvičení však prezidenta natolik rozrušila, že před 12.00 hod musel znovu do nemocnice, kde pobývá dodnes.

Po 30 minutách jednání obou pánů proběhl přibližně tento rozhovor:
Buch, buch, buch na dveře.
Prezident a premiér: Kdo je?
Uklízečka.
Co chcete?
Vynést vám nočník, máte ho plnej!
Jak to víte?
Psali to na Hořiž.cz.

Pokračování cvičení a pochvala prezidentů

Zatímco senátoři, poslanci a média šílí, prezident Zeman si v klidu po svém druhém příjezdu do ÚVN dodělává 1., 2. a 4. týden exercicií podle sv. Ignáce z Loyoly, opět pod vedením kardinála Duky. Jedná se o narození, dětství, veřejné vystoupení Ježíše Krista a ve 4. týdnu o události po vzkříšení Páně. Tato duchovní cvičení již nejsou tak psychicky, tělesně a duchovně náročná jako jejich 3. týden, který prožil prezident Zeman v září v ÚVN (viz výše).

Radek Vondráček, předseda poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, naší redakci nepřímo potvrdil, že zahlédl při své podivné návštěvě prezidenta v ÚVN pouze záda kardinála Duky, právě odcházejícího ze Zemanovo pokoje.

Nezbývá tedy, než oba prezidenty i kardinála pochválit! Taková kvalitní duchovní příprava na poslední věci člověka se ve světě politiky jen tak nevyskytne. Navíc je naprosto exkluzivní, že jezuitské exercicie dává dominikán!


Spokojený kardinál všem jen žehná

 

Zpracoval -jf-

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “Víme pravou příčinu hospitalizace obou prezidentů.

  • a já hlupák jsem sedl na lep všem předsedům senátu, osazenstvu prezidentské kanceláře, poslancům, etikům z Karlovky a podobným pitomcům … a ony to jsou duchovní cvičení!!!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *