Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Biskupství hledá bohoslovce, kteří neplatně vysvětili Velký Špalíček v Brně. Budou doživotně vyloučeni ze semináře.

Z denního tisku jsme se nedávno dozvěděli zde, že údajní studenti brněnské FAVU „vysvětili“ tuto neděli Velký Špalíček v Brně. Vysvětili jej samozřejmě neplatně. Objekt nedávno zakoupilo Brněnské biskupství. Za identitou studentů FAVU se ale zbaběle skrývají bohoslovci římskokatolického semináře v Olomouci. Skrývají se, protože dobře ví, že pokud nějaký takový úkon provedou před svěcením, vedení semináře a bohoslovecké fakulty je doživotně vyloučí z možnosti kdykoli v budoucnu vysvěcení na kněze (viz Kodex kanonického práva CIC Kánon 1041, odst. 6). Ještě před několika sty lety by takového hříšníka vydala církev světské moci k potrestání, většinou upálení zaživa. Dnešní katolická církev je ale mnohem tolerantnější a upalovat nesmí. Církevní pochopové pouze vhodí nahé provinilce do dvoumetrových kopřiv v církevních lesích na Olomoucku. Upálí pouze jejich občanské i studentské doklady na blízkém ohníčku dřevorubců.

Příběh zhýralých bohoslovců připomíná život jistého J. V. Stalina. Ten jako bohoslovec pravoslavného semináře v Rusku často utíkal přes zeď na podobná shromáždění anarchistů, až jednou zůstal venku natrvalo. I tam se dopouštěli s kumpány podobných zvěrstev jako je neplatné svěcení objektů. Později J. V. Stalin vynikl svým povoláním masového vraha lidstva. Od neděle mají provinilci ze semináře v Olomouci k této kariéře dobře našlápnuto.

Řeholní sestry sv. Dyndy

U neplatného svěcení asistovaly řeholní sestry z Kongregace sv. Dyndy. Jejich hábity se vyznačují tím, že mají hluboké výstřihy, nosí se na nahém těle a některé sestry si pohříchu příliš zkracují sukně. Nyní je potkáme v českých a moravských městech častěji.

I zde se však pod identitou řeholnic skrývaly zástupkyně hnutí Katolických radikálních feministek. Hnutí feministek je známo především protesty proti protestujícím proti potratům. Prosazují tedy především právo ženy na své tělo, tedy i na potrat shluku buněk v jejím břichu.

Na místa po potracených dětech chtějí feministky povolat čerstvé posily přicházející převážně z arabských zemí. V Německu a Rakousku s těmito lidmi již mají první pozitivní zkušenosti. Protože feministky vědí, jak si islám cení ženu a její hodnoty, nacvičují oblékáním řeholních šatů budoucí chození v burce.

Na videu pod článkem je vidět jedna z řeholnic jako evidentně těhotná. Na dotaz našeho zpravodaje, jak se dítě bude jmenovat, odvětila stručně: „Mohamed nebo Fátyma.“

Sestry sv. Dyndy přímo chlastají obarvenou červenou vodu místo vína. Dělají to proto, aby je nikdo nemohl obvinit, že „kážou vodu a pijí víno“. Že je nalévané voda zjistili jako první brněnští bezdomovci, kteří se kolem sester ihned seběhli z celého okolí.


Arcibiskupský kněžský seminář Olomouc

Vlastní účel svěcení Špalíčku

Aktivisté i média se mýlí v tom, že systém, který církev ve Špalíčku nastolí, bude kapitalismus. Podle hierarchického uspořádání katolické církve je jasné, že to bude určitě feudalismus. Ve Velkém Špalíčku církev tedy brzy nastolí monarchii. Hledá již přímou biskupskou volbou ustanoveného krále. Zatím se zdá, že největším kandidátem je hlavní diecézní ekonom Petr I. řečený Zelenka. Snad bude Petr I. i přes absolutní moc králem dobrotivým.

Pokud by katolická církev v Brněnské diecézi získala ještě alespoň pět takových objektů jako je Velký Špalíček, bude i po odluce od státu zachráněna. A s ní vše dobré i zlé, co pro lidi a lidem dělá.

 

Zpracoval moravský zpravodaj -yx-

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “Biskupství hledá bohoslovce, kteří neplatně vysvětili Velký Špalíček v Brně. Budou doživotně vyloučeni ze semináře.

  • Mě někdo neplatně uzavřel manželství. Jestli to někdo z té skupiny podvodníků.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *