Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Princ Philip při studiu ve Skotsku vyráběl whisky

 

Z mládí nedávno zemřelého britského prince Philipa je málo známé, jak si při svých studiích přivydělával. Ukázalo se, že jako mladý, sotva padesátiletý, chodil princ rád na brigády. A právě při studiu ve Skotsku pomáhal vyrábět slavnou whisky Lingwood 59,7 % vol. Osobně naplnil láhev č. 205. Ta byla shodou náhod, den před jeho smrtí, zakoupena v prodejně Maneo, Žilkova 2, Brno,  neznámým mužem. Princovou smrtí zmíněná whisky rázem raketově získala na hodnotě.

Několik zájemců z britských ostrovů za ni nabízí více než 1 milion britských liber!!! Maneo Brno nabízí ještě několik lahví, které sice princ neplnil, ale buď je špuntoval, nebo lepil etiketu. Ty nebudou mít takovou hodnotu, ale přibližně stonásobek nákupní ceny majitel jistě vydělá.

O existenci lahve č. 205 se dozvěděl i premiér Andrej Babiš, který měl o kup eminentní zájem. Díky výluce na trati tramvaje č. 1, do Brna – Řečkovic, kde se prodejna nachází, přijel však pozdě. Láhev i kupující byli pryč.

Premiér okamžitě jednal. Místo aby rozkopal odpadkový koš, jako běžný zhrzený občan, pověřil okamžitě svoji agenturu BIS (Babišova Informační Služba) nalezením kupce a odkoupením lahve za nákupní cenu za každou cenu. Redakci je z dřívějška známo, že premiér při získávání toho, co chce, uspěje. Proto z celého srce přejeme současnému majiteli zmíněné whisky, zdravý rozum a pud sebezáchovy. Přejeme mu také, aby se skrýval před BIS tak dlouho, až premiér vyšroubuje cenu slavné whisky Lingwood na pětinásobek – tzn. na 5 milionů britských liber. Premiér na to má!

Zpracoval -jf-

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *