Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Průzkumné vozidlo NASA Perseverance učinilo na Marsu impozantní objev.

Jeden z nejvýznačnějších archeologických objevů v lidských dějinách, nebyl učiněn na Zemi, ale na Marsu! Průzkumné vozidlo NASA s názvem Perseverance, vyslané na rudou planetu, vyfotografovalo tento objekt:

Ano, není nejmenších pochyb. Jde o hřebík! První teorie vědců z NASA, když se z Marsu zaslaná fotografie začala rýsovat ve vývojce a ustálila v ustalovači byla, že jde o hřebík z ruského samochodu Πичулин один. Ten v roce 2018 brázdil povrch rudé planety celé dva dny, tedy dokud mu nedošlo uhlí. Jeho konstrukci tvůrci sbili pevně hřebíky. Při bližším zkoumání fotografie začalo být jasné, že hřeb musí být mnohem starší. Tento fakt prozradila silná vrstva rzi. Nedá se předpokládat, že ruští inženýři použili hřebíky rezavé. Což také promptně potvrdili. „Hřebíky byly nové, zakoupené v bajkonurském Kovomatu těsně před montáží“, popsal situaci šéfkonstruktér Ing. Kuzma Kuzmič Durakov, který je osobně kupoval. Své svědectví nezvratně potvrdil účtenkou.

Hřebíkové úvahy

Atmosféra na Marsu je velice suchá s nízkým obsahem kyslíku, takže nalezený hřebík zjevně potřeboval cca 2 000 let na to, aby zrezivěl právě do stádia, v jakém se nachází objevený exemplář. Navíc je podle konstrukce jasné, že musí pocházet ze Země. „Pravděpodobnost, že by zrovna takový hřeb vyráběli  mimozemšťané, je jedna ku sto bilionů krát deset na stobiliontou“, vypočítal astrofyzik Jiří Grygar. 

Jak se tam ale ze Země dostal? Tuto otázku nedokázal nikdo z vědců zodpovědět. Až na profesora patera Tomáše Halíka.

Citujeme jeho odpověď: „Je nesmírně obtížné, dopravit hřebík ze Země na Mars dnes. Před dvěma tisíci lety to bylo naprosto nemožné. A pro koho jsou nemožné věci možné? V úvahu přichází jen jediné jméno – Ježíš Kristus! Po svém Nanebevstoupení jej tam sám přinesl, aby, až lidstvo prakticky úplně ztratí víru v Syna Božího, dostalo nezvratný důkaz o Jeho existenci.“

Navíc se tím potvrzuje, že se Ježíš obětoval za celý Vesmír. Nejen za lidi, ale i za mimozemšťany a ufony. A tuto skutečnost potvrzuje slovo z Písma, že: „…před ním poklekne každé koleno na nebi i na zemi a každý jazyk vyzná, že Ježíš Kristus je Pán“. Dalším důkazem, že jde o památný hřeb z Golgoty je to, že nemá hlavičku. Ucvakl ji štípacími kleštěmi Josef z Arimatie, aby mu snímání Těla lépe šlo.

Poté, co se teologický důkaz P. prof. Halíka dostal do Astrofyzikálního ústavu Akademie věd ČR, zavládlo mezi vědci nadšení, že byl konečně prokázán na Marsu život. A tím byl Vzkříšený Ježíš.

Po nálezu Kristova hřebu v Milevsku zde je tímto kolekce úplná.


Vyzvednutí hřebu robotickou rukou.
Foto je z místa nálezu Octavia E. Butler.

 

Podle vědeckých zdrojů zpracoval -jf-.

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “Průzkumné vozidlo NASA Perseverance učinilo na Marsu impozantní objev.

  • vždycky jsem to říkala, že Ježíš je Marťan a teďka se to potvrdilo

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *