Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

V kostelích se budou smět podávat jen naočkované hostie

Katolická církev se radikálně a čelem postavila k očkování! Nejenže v pastýřských listech biskupský sbor vyzývá k tomuto kroku všechen vykoupený lid, ale nyní přistupuje k revolučnímu kroku. Očkování eucharistie! Není totiž vyloučeno, že Tělo Páně (popřípadě  Jeho Krev) se virem Covid 19 nakazí a při pozření nakazí přijímajícího. Je to dokonce dost pravděpodobné, neboť v žádném z dosud provedených testů eucharistie nebyly zjištěny protilátky. S tímto vědomím pracovní skupina při ČBK pod vedením kněze a biologa P. Marka Orko Váchy ve spolupráci s Lékařskou fakultou UK, připravila postup pro vakcinaci eucharistie.

Metodika k přípravě naočkovaných hostií a vína:

  1. kněz nebo biskup promění hostie
  2. do každé takto proměněné hostie biskup, kněz, akolyta nebo zdravotnický pracovník s diplomem zdravotní sestra, aplikuje vpichem 0,01 ml vakcíny (vhodná je každá mimo vakcíny Moderna; řeckokatolíci aplikují výhradně Sputnik)
  3.  Tělo Páně uložíme do Svatostánku na 14 dnů, tedy po dobu nutnou k vytvoření protilátek
  4. stejným způsobem provedeme očkování č.2 druhou dávkou a Tělo Páně opět uložíme do klidového režimu svatostánku
  5. za další 2 týdny můžeme podávat
  6. desinfekci vpichu nemusí kněz, biskup nebo akolyta provádět; v případě přelepení místa vpichu náplastí však musí pamatovat na její odstranění před podáváním.

Hostii velkého průměru, tzv. výstavní neboli adorační, očkujeme dávkou 0,025 ml.

Mešní víno očkujeme analogicky. Proměňování provedeme v lahvi, ta musí být odšpuntovaná. Do 0,7 l Krve Páně aplikujeme 0,07 ml vakcíny. Pokud farnost odebírá mešní víno sudové, je možné proměňování provést v sudu (u sudu provedeme přepočet podle aktuálního objemu vína). Vakcinaci provádíme také dvakrát. Krev Páně uložíme zašpuntovanou do svatostánku.

Podávání očkované eucharistie vstoupí bez výjimky v platnost 1. ledna 2022. Biskupové vyzývají tímto všechny věřící, aby zjišťovali, zda jsou jim očkované hostie podávány a případnou neposlušnost kleriků – odpíračů hlásili bez prodlení na linku +420 220 392 105, která byla pro tento účel zřízena. Nebo osobně na kterémkoliv biskupství přímo sekretáři sídelního biskupa.

Modlitba nad dary a zázrak u sv. Salvátora

Drobně se upravuje i modlitba nad dary. Nové znění modlitby je toto: Tak jako se voda a vakcína spojuje s vínem, tak se já spojuji se svým lidem.

Katolíci tak dávají všem denominacím i veškerému lidu bez konfese jasně najevo, že proměněná hostie je živým Tělem našeho Pána Ježíše Krista a proměněné víno Jeho Krví.

Důkaz o živém Těle a Krvi na sebe nenechal dlouho čekat. Po očkování v Praze u sv. Salvátora dne 22. listopadu 2021, se Tělo Páně už po první dávce osypalo. U Krve Páně vzrostla teplota na 38,4°C a setrvala tak po dva dny. I tento střední průběh alergické reakce bere navždy vítr z plachet všem reverendům, pastorům, kazatelům, rabínům, zmateným kněžím, prostě všem zbloudilým a malověrným teologům, kteří nevěřili v přítomnost živého Krista v eucharistii!


Mgr. et Mgr. Marek Orko Vácha Ph.D. – kněz, pedagog, přednosta, předseda, vikář, kaplan, molekulární biolog, genetik, etik, poetik, cestovatel, spisovatel a 7 x naočkovaný skaut

Zpracoval -jf-

 

 

 

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “V kostelích se budou smět podávat jen naočkované hostie

  • tostese posrali v kině??????????? Kortonáč je vymyšlenej aby chudí schudli ještě víc a vydělalalo se na lékách a ti biskupi jim v tem ještě pomáhaj

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *