Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Vakcíny pro děti 0-5 let dorazí do ČR na svátek sv. Heroda. Povinné očkování patologů.

Vakcíny pro děti 5-11 let dorazily do ČR již v polovině prosince 2021 zde. Pro ty mladší dorazí na svátek sv. Heroda 28. prosince. Původně to byl církevní svátek Mláďátek betlémských, který církev slavila na památku dětí pobitých pochopy židovského krále Heroda. Herodes zamýšlel odstranit svého nežádoucího nástupce. Ten se měl podle židovských proroků, historiků a cizích mudrců narodit právě v Betlémě okolo začátku našeho letopočtu. Podle doložených historických faktů bylo v malém městečku Betlémě v té době 27 chlapečků do 3 let. Aplikaci tzv. Herodovy vakcíny z nich přežil pouze jediný*. Podle legendy stačili rodiče i s dítětem odjet v brzkých ranních hodinách, těsně před otevřením nového Herodova očkovacího centra“ (HOC) v městečku. Od půlnoci toho dne navíc vyšla v tamní sbírce zákonů nová Vyhláška židovské velerady č. 365/-7 Sb., O povinném očkování dětí 0 až 5 let, ve znění pozdějších novel.

Osudy uniklého chlapečka

Rodina se zachráněným a neočkovaným dítětem Jeshuou unikla do cizí země, kde dosud povinné očkování obyvatelstva nebylo vládcem schváleno. Bystrý chlapec vystudoval na tamní univerzitě s červeným diplomem přírodní a lékařské vědy. Stal se mimo jiné uznávaným imunologem a epidemiologem.

Již v jeho dvanácti letech jej židovští vědci pozvali na třídenní konferenci do ambitů jeruzalémského chrámu. Zde Jeshua úspěšně obhájil svou práci na téma škodlivosti Herodovy vakcíny. Na základě nezvratných důkazů předneseným chlapcem tehdy ve zkráceném řízení sanhedrin schválil zrušení vyhlášky o povinném očkování již po prvním čtení. Chlapec se tedy mohl s rodiči vrátit do své rodného Izraele a v klidu zde žít i bez očkování.

Dospělý Jeshua uzdravuje i řádí

Z Jeshuova pozdějšího veřejného působení je známo, že uzdravil bez vakcíny a léků z vážného covidového stavu mnoho lidí. Dokonce nejméně 3 zesnulé s covidem vzkřísil z mrtvých.

V jeruzalémském chrámu našel zdravotníky a dobrovolníky, jak sedí za stoly, ostošest testují a očkují. Udělal si z provazů bič a všecky z chrámu vyhnal, i s drahými vakcínami a testy. Zdravotníkům pozotvíral mrazáky s tekutým dusíkem, stoly s ampulemi zpřevracel, stříkačky s vakcínami rozšlapal. Roztrhal jim jejich koncese na očkovací byznys. A poručil jim: „Pryč s tím odtud! Nedělejte z domu mého Otce očkovací doupě lupičů!“ Jeho učedníci si vzpomněli, že je psáno: ‚Horlivost pro tvůj neočkovaný dům a proti vakcíně mne stráví.‘

V té době se však k moci v Izraeli dostala vakcinační lobby v čele s vlivnými právníky Kaifášem a Annášem. Ti povinné očkování znovu prosadili a své oponenty a odmítače očkování odstraňovali fyzicky.

Nová doba: očkovaní vyhazují nenaočkované!

Vzhledem k aktuální koronavirové situaci a v souladu se svým dřívějším prohlášením, přejmenovala ČBK církevní svátek Mláďátek betlémských na svátek sv. Heroda. A v moderní době velmi pokročilého sledování lidí pomocí mobilů, kamer a čipů, se nemůže stát, že by byť jediné dítě povinnému očkování uniklo. Nový Jeshua tak nemá šanci dnes už povstat. Pokud by někdo chtěl demolovat očkovací centrum, do 4 minut tam přijede městská policie a chytí jej. Násilníka obviní a ten do konce života neopustí uzavřené oddělení psychiatrické léčebny.

V české vyhlášce o povinném očkování se nově objevila také skupina patologů a zaměstnanců v pohřebních službách. Stát je naočkuje proto, aby svým mrtvým klientům ještě více nepřitížili.

Nový ministr zdravotnictví ČR Vlastimil Válek, nechá podle svých slov vládou schválit posunutí povinného očkování ze skupiny obyvatel 60+ na skupinu 90+. Podle statistik právě po dožitém 90. roku života umírá na světě jen velmi málo lidí. Je tedy naděje, že už vůbec neumřou. Proto jim žádná vakcína neuškodí a tím také sníží počty zemřelých zemřelých po očkování, což výrazně vylepší statistiky.

V ostatních dřívější vládou vyjmenovaných skupinách platí i nadále, že pokud se nenechají naočkovat, budou odejiti ze zaměstnání. Zbude jen čistá očkovaná rasa (ČOR).

 

*Příčinou úmrtí betlémských chlapců, podle nejnovějších poznatků lékařů, nebyla vakcína, ale způsob vakcinace. Z toho důvodu, že v té době ještě nikdo nevynalezl dutou jehlu. Vakcinaci provedli tehdejší zdravotníci dutým hrotem kopí.

 

Zpracoval -jf-

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *