Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Americký ústavní soud zrušil ústavní právo žen na potrat – víme proč!

Nedávno proběhla médii zpráva o rozhodnutí Ústavního soudu USA. Ten zrušil práva tamních žen na potrat. Verdikt okamžitě vyvolal vlnu kritiky všech pseudodemokratů, nepřátel dětí a života jako takového. Součástí kritik a výkřiků zmíněných asociálů, byly i spekulace, jaká že to lobby za tím stojí. Nejvíce osočováni byli katolíci. Ukázalo se, že to byl velký omyl!

Máslo na hlavě mají kupodivu americké nekatolické církve, náboženské společnosti, kulty a sekty. Neboť se shlédly v daru celibátu církve katolické. Plně si uvědomily jeho výhody a požehnání.

Na svém loňském ekumenickém koncilu, konaném ve Washington National Cathedral, v moci Ducha, delegáti zformulovali a jednomyslně odhlasovali dokument Výhody celibátu. Ten přetiskujeme níže v plném znění.

Dokument „Výhody celibátu

Každý celibát má tyto nesporné výhody:

– duchovní není zaneprázdněn rodinou vlastní, naplno se věnuje rodině církve

– je na ranní bohoslužby vyspaný a odpočatý, neboť mu v noci nebrečí děti a nebo se nemusel věnovat plnění manželských povinností a pod.

– není terčem nepatřičných kritik a poznámek, koho že si to vzal

– nikdo mu do kněžské služby nekafrá, neboť nemá manželku ani tchyni

– není rušen nekonečnými tlachy manželky při naslouchání Božímu hlasu

– nedává špatný příklad či nepohoršuje své ovečky krizí vlastního manželství, rozvody nebo nevěrami

– odpadají spory o majetek, dědické tahanice

– provoz církve, náboženské společnosti nebo sekty zatěžuje jako solitér mnohem menšími náklady

Díky těmto nezpochybnitelným faktům se my, všechny nekatolické církve USA rozhodly dar celibátu pro své reverendy(ky), pastory(ky), kazatele(ky) a guru závazně přijmout.

Tolik dokument.

Jestliže však tato početná skupina duchovních (v některých církvích je poměr člen ku duchovní 1:1)  přestane plodit děti, dojde k dramatickému snižování počtu členů takového uskupení.

Zde se dostáváme k meritu věci. Kdyby onen zbytek, který k plození zbyl, využíval právo na potrat, došlo by v brzké době k vyhynutí mnohých těchto společenství. Vzhledem k tomu, že většina ústavních amerických soudců jsou členové jmenovaných církevních uskupení, nebyl problém zákon přijmout.  Jistotou, která vymření nekatolíků zamezí, bude až další krok soudu, tedy zakázání potratů. Ten ústavní legislativa právě chystá.

Zpracoval -jf-.

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *