Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Zlomená ruka Miloše Zemana

Pozornost občanů České republiky i všech médií je v posledních dnech upřena na zranění ruky našeho pana prezidenta. Redakci se podařila zjistit celá anamnéza sledované zlomeniny, kterou vám nyní, naši čtenáři, přinášíme.

K první fraktuře došlo poté, co se prezident přetahoval o klíče od Svatovítské katedrály s Miroslavem kardinálem Vlkem. Tehdy pan prezident svého soka hrubě podcenil. Neuvědomil si, že kardinál je zocelen dlouholetým umýváním oken a bojem o navrácení církevních majetků. Kondici prokázal v biskupském turnaji páky, kdy ve finále porazil tehdejšího biskupského čekatele, mnohem mladšího Tomáše Holuba. Dokonce mu způsobil zlomeninu kostí vřetenní a loketní, která odhalila, že je má jmenovaný duté.

K obnově zranění došlo poté, co si Miloš Zeman ruku naštípl (mimo záběr kamer), když upadl v chodbě vedoucí k sálu s korunovačními klenoty.

Ta nešťastná ruka mu však nesrostla dobře, protože ji neustále namáhal. Nejvíce při pádlování na gumovém člunu a natahoval si ji při objímání stromů, místo toho, aby ji doléčil v sádrovém obvazu. Pak už stačilo malé zaškobrtnutí a ty stejné, oslabené kosti, opět povolily a musely být operovány.

Vyhlídka na dobrý srůst je však na obzoru! Došlo k ochlazení a studená voda v rybníce již k projížďkám neláká. A les s oblíbenými stromy sežral kůrovec.

V neposlední řadě prezidentově ruce nehrozí ani přetahovaná o klíče katedrály s nástupcem kardinála Vlka.

Vždyť Duka je s prezidentem jedna ruka.

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “Zlomená ruka Miloše Zemana

  • Geniální odhalení, nechápu, proč je nepřevzala všechna média

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *