Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Vakcína proti COVID-19 zvyšuje touhu po obrácení

Víme jako první!

Centrum pro výzkum veřejného mínění Sociologického ústavu AV ČR zveřejnilo na svých interních stránkách zajímavé informace. V obavě, aby nebyly před veřejností zamlčeny, díky silnému vlivu Zednářů a Iluminátů na sdělovací prostředky, zveřejňujeme je my:

Z dosud naočkovaných jedinců, jich 93,7% ještě ten den navštívilo kostel či kapli. Tam strávili v průměru půl hodiny na modlitbách. A to šlo o lidi nevěřící, neboť v první vlně očkování byli naočkováni lékaři a zdravotní sestry. Tedy jedinci, jejichž nadstandardní vzdělání  a nadprůměrné IQ víru v Boha přímo vylučují! Co se vlastně stalo, nám odborně vysvětlil zástupce týmu Centra klinické imunologie MUDr. Martin Nouza CSc.

„Lymfocyty B vytváří antivirově protilátky, které budují imunitní systém. Vedlejším účinkem působení lymfocytu je imunita proti náboženské konverzi“, vysvětluje Nouza. „A právě antivirová vakcína nahrazuje účinek lymfocytů B, protože je sama o sobě protilátkou. Když organizmus zjistí, že má vakcínu v sobě, reaguje okamžitě a nepotřebné lymfocyty B vyloučí potem. Vakcína protináboženský účinek nemá. Výsledkem jejího účinku je opak, tedy stav bažení po víře. Mohu zmínit ještě jednu zvláštnost, kterou si dosud nedokážeme vysvětlit. Informaci mi sdělil ruský kolega Dr. Vasil Nikitičenko. A to, že ruská vakcína způsobuje bažení po pravoslaví. Já osobně jsem byl ateistou a nyní jsem tradičním katolíkem. Naše uklízečka Oleksandra Michajlovna, která byla před očkováním tradiční věřící, se po očkování stala živou charizmatičkou“, podělil se s námi o osobní svědectví Nouza.

Jen před kaplí Božího milosrdenství v nemocnici na Bulovce, v průběhu očkování zdravotnického personálu, se vytvořila hodinová fronta.

V současné době probíhá jednání našich biskupů s ministerstvem zdravotnictví, aby se oddálilo malých očkování dětí. A to z toho důvodu, že církev není zatím připravena na boom křtů, který by zákonitě následoval.

 

Zpracoval -jf

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *