Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Požehnaní lidé již od zítřka nemusí dodržovat žádná vládní nařízení

V novinkách ze světa probleskla senzační zpráva. Koncem března se ve 20 řeckých pravoslavných klášterech na Athosu modlili mniši 12 hodinovou vigilii. V tomto čase se jednomu z nich, Baltazaru Eídolosuvosovi, zjevila Panna Maria. Vyzvala jej, aby řekl všem lidem toto: „Vy, jež  bojujete proti koronaviru, opatřete veřeje svých domů a bytů křížem svatým. Pokud kříž nemáte, a obchody se sakrálním sortimentem jsou zavřené, namalujte znamení kříže posvátným olejem nebo směsí svěcené vody a panenského olivového oleje (po důkladném smísení v mixéru). Kříž ten ať je 50 x 50 cm velký, bez vady. Také všem členům své rodiny pomažte hlavu olejem se slovy:

Pečetím tě krví našeho Pána Ježíše Krista, která se vylila na kříži na Kalvárii, aby se Anděl smrti nedotkl ani tvého těla, ani tvého příbytku.“

Slova mnicha potvrzuje několik charizmatiků z Dominikánské republiky, kteří dostali včera na duchovním společenství v Jima Arriba stejné poselství skrze Ducha sv. do svých srdcí a přepsali ho:

„Εσείς που αγωνίζεστε ενάντια στους κοροναϊούς έχετε έναν ιερό σταυρό για τα σπίτια και τα διαμερίσματα σας. Αν δεν έχετε σταυρό, χρωματίστε το με ιερό λάδι ή μείγμα ιερού νερού και παρθένου ελαιολάδου (μετά από πλήρη ανάμειξη σε μπλέντερ). Επίσης, εφαρμόστε λάδι σε όλα τα μέλη της οικογένειάς σας με τις λέξεις:

Σας σφραγίζω με το αίμα του Κυρίου μας Ιησού Χριστού που χύνεται στο σταυρό στο Γολγοθά, έτσι ώστε ο Άγγελος του Θανάτου να μην αγγίζει το σώμα σας ή την κατοικία σας.”

Pak už jen stačilo text přeložit v Google překladači a jeden ověřovací telefonát do Řecka a bylo zřejmé, že poselství je pravé.

Podobně jako Mojžíš a všichni izraelité dostali návod, že jestli nechtějí dostat návštěvu Anděla smrti, aby namazali veřeje dveří svých domů beránkovou krví (2. kniha Mojžíšova 12, 7), tak nyní budou chráněni před pandemií koronaviru všichni, kdo uposlechnou těchto výzev.

Nyní již všichni takto požehnaní věřící mohou odložit nepříjemné roušky, ukončit home office a nastoupit do zaměstnání a do škol.

„Před několika minutami jsme dostali pokyny přímo od ministra vnitra, abychom takovéto lidi bez roušek nepokutovali“, řekla do médií ve čtvrtek v poledne vedoucí oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje Martina Korandová. „Bude stačit, když lidé předloží ověřené potvrzení od žehnatele o provedení pomazání posvátným olejem. To může být kromě kněze třeba otec rodiny, pěstoun, snoubenec, otčím, milenec matky, milenka matky, nebo i matka samoživitelka plnící funkci otce rodiny“, dodala vzápětí.

Nebo se požehnaní mohou přímo prokázat mastnou hlavou.

Pro všechny náročná doba tedy pomalu končí a křesťané se těší na to, až se k nim jejich přátelé z protestantských církví a také nevěřící připojí.

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

2 komentáře: „Požehnaní lidé již od zítřka nemusí dodržovat žádná vládní nařízení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *