Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Domorodci v Papui-Nové Guinei objevili očkování a lék proti koronaviru v jednom

Náčelník domorodého kmene v odlehlé oblasti papuánského džungle, Qwákaki Huhu, se o pandemii dozvěděl teprve vloni. Do jeho vesnice se dostali po třítýdenním putování tři misionáři Tovaryšstva Ježíšova. Ti kromě Radostné zvěsti přinesli i neradostnou zvěst o smrtonosném viru Covid 19.

„Díky jejich informacím mi bylo hned jasné, co se to v mém kmeni děje“, tlumočil agentuře Reuter tlumočník náčelníka. „Už víc než rok mi tu kdekdo sípá, kašle, lovci čichem nevystopují ani skunka. Nemocní ztrácejí chuť na varany. Dokonce tato, dosud neznámá nemoc, způsobila předčasná úmrtí. Nakažení se nedožili ani obvyklého věku 105 let.“

Nebezpečnou situaci vyřešil kmen s pomocí misionářů radikálně. Jak se následně ukázalo, mimoděk tak objevili i účinný lék proti této zhoubě.

Vše se odehrálo následovně: Jezuitští misionáři spolu s osvětou přinesli očkovací vakcínu Sputnik v takovém množství, aby vystačila pro očkování všech členů kmene dvěma dávkami a třetí posilující. Další, co přinesli, byl virus sám, neboť všichni onemocněli. Po projevení příznaků členové kmene misionáře pozvali na večeři a snědli je. Poté je zapili vakcínou. Po zmíněné večeři se všichni nemocní domorodci do druhého dne uzdravili. Od té doby se nikdo virem ani nenakazil.

Řešení pro celý svět

Na pohled složité a neřešitelné má často jednoduché řešení. A tak je to i zde. Stoprocentně účinný lék na nemoc a očkování proti ní je lidská svalovina nakažená virem a zapíjená vakcínou Sputnik!

K celé situaci se krátce vyjádřil i papež František, který řekl: „Jsem velice potěšen, že právě mí spolubratři jezuité se obětovali pro lidstvo a k Ježíšově chvále. Neprodleně zahájím proces svatořečení. Nechci předbíhat, ale všichni tři  řeholníci se stanou mučedníky a učiteli církve.“

Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Dr. Tedrose Adhanom Ghebreyesuse prohlásil:  „Jde o průlom ve snahách o ukončení pandemie. Urychleně hledáme v nemocnicích dobrovolníky, kteří poslouží k výrobě objeveného léku.“

WHO promptně zahájila jednání s firmami, které nový lék dotvoří do konečné podoby. V ČR tímto požadavkem oslovila firmu Hamé Babice, která výrobu přislíbila.

Připravil -jf-

 

„“

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

2 komentáře: „Domorodci v Papui-Nové Guinei objevili očkování a lék proti koronaviru v jednom

  • A to jako se bude dělat z lidského masa??? nestačil by pes???

    Reagovat
    • Pes není pro muslimy halal a pro Židy košer. Pes určitě ne…

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *