Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Posvátný prd Mistra Karla Gotta

Jak už bylo v občasníku Tisíckráte oznámeno zde, je katolickou církví připravováno svatořečení Mistra Karla Gotta. Pracovníci naší redakci si již po léta kladou otázku, proč se nikde u slavných osobností a svatých neřeší také jejich tělesné potřeby. Přemýšlel někdy někdo o tom, že Ježíš Kristus nebo svatí byli také lidé a jako lidé normálně vyměšovali, měli průjem, byli nemocní…a podobně, viď?

Ve třetím díle knihy Vinnetou je autorem Karlem Mayem popsána scéna, kdy je již po Vinnetouovo smrti jeho bratr Old Shatterhand nepřáteli zajat, je položen na zem a přivázán vleže za každý úd k jednomu ze čtyř kůlů. Druhý den navečer měl být umučen u mučednického kůlu. Jen na jídlo mu odvazovali pravou ruku, aby ho nemuseli krmit. To opravdu vyměšoval dva dny a jednu noc do svých kalhot?

Mirek Dušín z Rychlých šípů, který neřekl ani jedno sprosté či přisprostlé slovo, raději nešel celý život na záchod, aby se neprohřešil.

Tento postoj se ale u moderních světců musí změnit – byli to přece lidé jako my (včetně našeho Spasitele, když chodil po naší Zemi jako Člověk). Ukažme si to tedy na našem opěvovaném budoucím světci – Karlu Gottovi.

V souvislosti s jeho svatořečením se totiž naší redakci podařilo exkluzívně získat nahrávku prdu tohoto slavného umělce. Prd vypustil při ranní hygieně dne 11. března 1982, tedy v době, kdy s orchestrem Ladislava Štaidla nahrával album Kontrasty v pražském studiu Supraphonu. Kolegové z orchestru již tehdy předpokládali, že bude jednou Mistr velmi slavný a získá přes 40 cen Zlatého slavíka, a nainstalovali mu do koupelny citlivé mikrofony pro zachycení tohoto zvuku.

Jeho fanoušci a především fanynky, které mají ve sbírce všechny Mistrovo písně, včetně těch, které se nepovedly a musely být přehrány, jistě velmi potěší tento zvuk, který bude chloubou jejich sbírek.

A nyní už Mistrovo posvátný prd:

 

Zvuk prdu byl zaznamenán při venkovní teplotě 10 °C, nejvyšším tlaku 1125 kPa, nejnižším tlaku 825 kPa, vlhkosti 60 % a rosném bodě o teplotě 2,54 °C.

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *