Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Za pokračování pandemie mohou čeští a moravští biskupové. První závislí na očkování proti koronaviru.

Čeští a moravští biskupové doporučili v říjnu 2020 věřícím modlit se každý večer ve 20.00 hod modlitbu sv. růžence za ukončení pandemie koronaviru zde. A poslušní věřící toto doporučení přijali za své. Biskupové dodnes však tuto výzvu neodvolali! A to ani ve svém Prohlášení z května 2021 zde.

Tato modlitba totiž nyní funguje stejně jako pohádka Hrnečku vař!

Dokud se nenajde někdo moudrý a s dostatečnou duchovní autoritou, kdo řekne: Hrnečku, dost!, hrneček bude stále vařit. Jinými slovy, Bůh nemůže ukončit pandemii (vyslyšet modlitbu růžence ve 20:00 v jeden konkrétní večer). Dobrý Bůh totiž ví, že další večer se biskupů poslušní věřící budou muset znova modlit za ukončení pandemie a neměli by se za co modlit. A tak pořád dokola.

Pokud biskupové nevyhlásí konec modliteb sv. růžence proti pandemii Covid-19, bude zákeřná nemoc náš národ i nadále sužovat!

Závislost na očkování

V Českém Krumlově zcizili neznámí zloději několik tisíc dávek vakcíny proti Covidu-19. Podle zdroje blízkého Policii ČR je odcizil někdo z občanů, kteří se obávají, že vakcín bude pro třetí, čtvrtou až desátou vlnu očkování málo. Tito lidé se extrémně obávají úmrtí na koronavirus. Jako jedinou možnou ochranu vidí právě vakcinaci. Tvrzení policejního zdroje potvrzuje v praxi Bc. Jana Míková, místní psycholožka, která ve své poradně zaznamenala první případy lidí závislých na hromadění ampulek s vakcínou. Ale i takové, kteří nevěří době účinku. Mám tu zoufalce, kteří  bez vakcíny nevyjdou z domu na nákup. Pět žen, tři muže a dva jedince jiného pohlaví,  kteří již užívají vakcínu nitrožilně každý den. Tito klienti se i velice zadlužili. A to poté, co ceny vakcíny na černém trhu překonaly cenu heroinu“, upřesňuje psycholožka Míková.

Na vzniklou situaci jako první (opět) reaguje organizace Podané ruce, která připravuje pro závislé na vakcíně výdej substituce, nahrazující všechny druhy vakcín. Substituce nese název Sojuz a je jí dostatečné množství. Bude dostupná v mobilních maringotkách, poskytnutých zdarma rodinnou firmou Kočka. Se dvěma prvními povozy již do Českého Krumlova vyrazili sociální pracovníci a zkušení kočí, Tomáš Kozel a Tomáš Klášterecký, jak naší redakci sdělil ředitel Podaných rukou Jindřich Vobořil.

Může jít o obrázek 1 person a text that says 'n Když čekáš ve fronte na 56 dávku vakcinace k zastavení 89 varianty, která prišla ve 23 vlnš...'

Zpracoval -jf-

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

3 komentáře: „Za pokračování pandemie mohou čeští a moravští biskupové. První závislí na očkování proti koronaviru.

 • Přiznám se, že patřím k závislým na očkování, začalo to u mě chřipkou, můj obvodní lékař mi nabízel vakcínu zdarma, hned na několik různých kmenů chřipek a pravidelně a tak mi závislost vyvolal. Hajzl. Nyní v době korony jsem naprosto propadl Moderně a navíc se dostal do společenské izolace, protože poté, co církev dala modernu na index, byl jsem vyhozen z farnosti, společenství i chrámového sboru.

  Reagovat
 • Pomůže mi někdo, když už Lízna umřel??? přemýšlím o sebevraždě!!! (zatím jen živočišným uhlím, ale kdo ví kam se to vystupňuje, mám strach

  Reagovat
  • Neboj, na podzim bude 3. dávka, pak čtvrtá, pátá….

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *