Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Nenaočkovaní se sjednocují a hledají klidné místo k životu. Výzva čtenářům ke spolupráci!

Mobilní očkovací týmy, masivní reklama v masmédiích, pronásledování neočkovaných s nataženou vakcínou do injekční stříkačky po ulicích, hromadný úhyn očkovaných do dvou let po vakcinaci (očkovaní Sputnikem V už do roka), čip Billa Gatese vpravený očkovací jehlou, drahé testování nenaočkovaných od září… To je obraz dneška. To jsou jen některé problémy, se kterými se nenaočkovaní nyní potýkají.

Vědci vymysleli narychlo účinné vakcíny, lidé však umírají dál. A dokonce i na jiné nemoci, než je covid-19!!

Podle statistik se rozhodně nenechá očkovat až 23 % Čechů, dalších 7 % s očkováním váhá.  Převedli jsme na čísla a jsou to 3 miliony obyvatel ČR!!

Vzniká tedy celá několikamilionová armáda neočkovaných. Zklamali politici, umělci, představitelé církví – všichni vyzývají k očkování. Nikdo se neočkovaných nezastane.

Místo aplikace „Udělám tečku za koronavirem, již existuje aplikace „Udělám čárku na pivním tácku. V této aplikaci nacházejí nenaočkovaní a neotestovaní seznam hospod, kde nebudou obtěžováni a nalejí jim tam bez řečí. Také je v této aplikaci upozornění alarmem na blížící se kontrolu hygieny a policie.

Nejvíce ale bolí zklamání církví a jejich představitelů. Měli by přece mít pochopení pro ty, kteří nemohou být, nebo zkrátka nechtějí být, očkováni. Vždyť právě to jsou nyní moderní chudí, lidé na okraji, vyloučení…

A mnozí se jim ještě smějí – jako například kněz Marek Orko Vácha zde. Ani on nepochopil, že právě zde má jeho církev veliké pole působnosti pro lásku k bližním. Pro pomoc potřebným a k evangelizaci neznabohů.

S tou třetí vlnou očkování na podzim jsem to nemyslel vážně, říká ředitel Společnosti Podané ruce Jindřich Vobořil. To řekl, aby se naplnilo Písmo (Stanovy Občanské demokratické strany). A taky proto, aby si udobřil čestného předsedu své strany Václava Klause st.

Co na to náš Pán?

Ukažte mi vakcínu. Čí je na ní nápis a obraz? Pak dejte Babišovi, co je Babišovo (daně, dotace, hlas ve volbách, svou práci, svá těla…), duši však dejte Bohu!

Když Bůh povolá tvou duši k sobě, žádná vakcína ti nepomůže.

Nebyl jsem očkovaný a ujali jste se mě. Byl jsem nenaočkovaný, a protáhli jste mě s sebou na koncert Stounů.

Tam, kde se dva nebo tři nenaočkovaní shromáždí ve jménu mém, tam jsem já uprostřed nich.

Právě neočkovaní vás předejdou do Božího království!

„Očkovaní budou posledními, a prvními budou nenaočkovaní.“

Miluj Hospodina, Boha svého, celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou myslí a nenaočkovaného jako sebe samého.

Poznámka redakce: Citace pocházejí z raně křesťanského soupisu Ježíšových výroků „Evangelium neznámého boha“, kterou se našemu šéfredaktorovi podařilo před časem najít na brigádě v kibucu  Enj Gef u Galilejského jezera. Ke šťastnému nálezu došlo při vyrývání zázvoru.

Další desítky výroků Páně k tomuto problému jistě doplní naši čtenáři do komentářů pod článkem.

 

Brownfieldy velkých měst – vhodná místa k přebývání

Do budoucna se však jeví jako nezbytné a jediné řešení pro nenaočkované a odpírače testů a vládních nařízení vytvořit uzavřená ghetta. Je třeba oddělit zrno od plev – naočkované od odpíračů a popíračů.

Po podrobných konzultacích s neoficiální Královnou brownfieldů urbexerkou Alex zde se právě brownfieldy ve velkých městech ČR jeví jako vhodná místa k přebývání nenaočkovaných spoluobčanů. Samotná Praha nabízí z jedenácti brownfieldů (o rozloze celkem 1.400 ha) například areály Koh-i-nooru ve Vršovicích, Bubny-Zátory či Modřanský cukrovar, v Praze 5 pak lokalitu Plzeňská. V Ústí nad Labem jsou to třeba Severní Předlice, Tonaso či populární Matiční ulice, v Brně pak Mosilana, Zbrojovka nebo kasárna v Černých Polích. Známými brownfieldy v Plzni jsou Škoda, kasárna Světovar nebo areál v Cukrovarské ulici.

Mezi vyloučenými nenaočkovanými masivně převažují mladí lidé. V ghettech se proto musí budovat kromě obchodů a bydlení také školy – především druhé stupně základních škol a víceletá gymnázia. Budou tu také diskotéky, divadla, kina….

Manažeři v Albertu, Lidlu a Ikea už se chopili šance a nechávají navážet do brownfieldů první tuny zboží.

 

Zpracoval -jf-

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

2 komentáře: „Nenaočkovaní se sjednocují a hledají klidné místo k životu. Výzva čtenářům ke spolupráci!

  • Děkuji vám milá redakce, cítil jsem se v odpírání té bohapusté vakcíny osamocenej, teď už vím, že nejsem sám a společně ten nátlak zvládneme!!!!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *