Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Začala vakcinace a čipování lidí. Církev zmocněnce pro očkování raději vysvětí.


Dr. Radomír Malý na Protirouškové demonstraci

Všechny konspirační teorie, dezinformační proruské a pročínské weby, fake news, řečníci na protivládních a protirouškových demonstracích či spekulanti o ovládnutí světa Billem Gatesem, mají opět pravdu. A to v té nejostřejší verzi. S vakcínou se bude lidstvo zároveň čipovat!

Samotná vakcína

U samotných vakcín se potvrzuje, že jsou vyrobeny ze zmrazených lidských embryí. Mají vliv na změnu genetiky očkovaného. Taktéž na nechtěnou změnu pohlaví. Samozřejmě mají vliv také na neplodnost člověka. Lidí je na Zemi mnoho, proto je potřeba jejich počet snížit. Planeta nás všechny neuživí.

Samotní politici a významné osobnosti po celém světě, včetně těch našich, se nechávají před televizními kamerami očkovat neškodným B-komplexem. Vydávají jej před národem za vakcínu proti Covidu-19.

Čipování lidstva

Zavádění čipů do dýchacího ústrojí pomocí PCR a antigenových testů se neosvědčilo. Dobrá polovina čipovaných, je totiž dřív nebo později vysmrkala. Je proto třeba mikročipy zavádět hlouběji do těla, nejlépe žilou do krevního oběhu. Z proudící krve dostává zavedený čip energii pro svou doživotní činnost. Je totiž opatřen mini turbínou s generátorem, které roztáčí proud krve. Vakcinace se proto provádí speciální dutou jehlou, aby se s antivirovou látkou do těla očkovaného lépe mikročip vpravil. Na něm jsou zaznamenány nejen ty nejintimnější a nejcitlivější údaje o každém člověku, jako je rodné číslo, bydliště, počet dětí… Bude díky němu možné zaplatit v obchodě i z osobního konta.

Čipování se už několik let aplikuje na psech, kočkách, dětech a jiných domácích mazlíčcích v USA z důvodu zatoulání se a únosům. Sledování přes mikročip se tamtéž masivně uplatňuje u seniorů s Alzheimerovou chorobou. Vědci a politici vidí v čipování samé výhody.

Církev a čipování

Církev bude s pomocí čipů sledovat pravidelnou účast věřících na bohoslužbách, četnost jejich přístupu ke svátostem a také množství financí, které jí křesťané na její provoz přispějí. Nepravidelným účastníkům a neplatičům z řad těch, kteří se chtějí považovat za katolíky, přijde pravidelně v neděli ráno domluvit některý z biskupů svou berlou. Církev bude skrze čipy sledovat, zda se ve svátostných manželstvích dodržuje přirozené plánování rodičovství podle metod MUDr. Květoslava Šipra či alespoň dle MUDr. Ludmily Lázničkové. ČBK společně s Ekumenickou radou církví (ERC) budou společně porovnávat údaje z mikročipů. Budou sledovat, zda křesťané mají kvalitnější orgazmus při vylití Ducha sv. nebo při mimomanželském sexu.

Vakcinace a čipování má ale také nevýhody. Nebude s nimi např. možné zakoupit nelegální drogy či provádět beztrestně kriminální činnost. „Vidím v tom snahu malé skupinky židozednářů a iluminátů o ovládnutí lidstva a světa,“ říká katolický kněz a příležitostný vymítač ďábla, který nechce být jmenován (redakce však jeho jméno i působiště dobře zná). „Důležité bude, kdo se v centru světa sledování lidí tajně zmocní,“ pokračuje s obavou kněz.

„Vidět za čipováním spiknutí zednářů je cognitivní concupiscence (tj. myšlenková zkratka – pozn. redakce), říká známý český germanista, básník a překladatel Dr. Roman Kopřiva z Opavy. Nyní žije střídavě v Rakousku a Německu. „S manželkou a dětmi se samozřejmě necháme očipovat mezi prvními,“ říká spokojeně. Jeho žena Manuela, rodilá Němka a sluníčkářka, se nyní se již několik let věnuje jazykovému vzdělávání imigrantů v Německu a v Cařihradě (dnes Istanbul).

Nedostatek vakcín a vysvěcení vládního zmocněnce

„Do ČR bude sice dovozeno 7 miliónů dávek vakcíny, ale jen 5 miliónů jehel,“ říká lámanou češtinou, proloženou jazykem jidiš, viroložka Ruth Tachezy z katedry mikrobiologie a genetiky z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. „Od 15. ledna 2021 bude vakcína aplikována nejprve rizikovým skupinám seniorů, poté zdravotníkům a záchranným složkám státu.“ Těm, kteří se poté nedostanou mezi prvních pět miliónů zájemců, budou vakcína a čip aplikovány za trest bolestivě několikrát použitou, rezavou jehlou. Vláda se tímto opatřením snaží urychlit přihlašování váhajícího národa k povinné vakcinaci. Protože v ČR žije přes 10 miliónů lidí, je značně nejisté, kdy a jestli vůbec vakcínu zbývající 3 milióny jedinců dostanou. Nebo jsou vládou předem započítáni mezi ztráty pandemie.

Pro očkování premiér jmenoval vládního zmocněnce – sám sebe. Církev jej ale pro své potřeby raději vysvětí. „U premiéra Babiše bude před jeho svěcením trochu problém, protože žije v platném a spokojeném manželství s paní Monikou,“ obává se generální sekretář ČBK pater ThLic. Bc. Stanislav Přibyl, Th.D., CSsR. „Ale to mu může církevní soud I. instance ve zkráceném řízení na jeho žádost snadno zneplatnit,“ dodává s nadějí v hlase sekretář.

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “Začala vakcinace a čipování lidí. Církev zmocněnce pro očkování raději vysvětí.

  • Dávám zapravdu článku, já osobně jsem bez souhlasu dostal čip při testu na koronu do dutiny čelní. Zjistil jsem to tak, že když jsem dělal se synem berany berany duc, najednou mi vypadl z nosu. Druhý mi aplikoval kolega internista spolu s vakcínou, opět tajně. Protože když jsem se jej ptal, co mu to plave v injekční stříkačce, uklidnil mě, že je to jen žmolek séra. Za dva dny jsem dostal ledvinovou koliku. Podařilo se mi kamínek vyčurat a zachytit do sítka. Jaké bylo překvapení, když mi kamínek při průzkumu složení začal utíkat z pod lupy.
    Jasný čip, navíc s nožičkami!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *