Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Vědci z CENAPu vynalezli nový lék na neplodnost. Otěhotní až 80 % párů, včetně těch homosexuálních.

NAPROHELP je název nového léku, který vyvinuli vědci brněnského týmu Centrum naděje a pomoci (CENAP) pod vedením MUDr. Ludmily Lázničkové.

Bez nebezpečných zásahů, eticky, přirozeně, ekologicky a bez umělého oplodnění po jeho užívání otěhotní až 80 % neplodných párů. A to dokonce i párů homosexuálních! Připomeňme, že v ČR je okolo 15 % párů neplodných (zhruba každý šestý pár). Meziročně přibylo dalších 8 % neplodných párů v důsledku nežádoucích účinků očkování proti Covidu-19 a dalších 8% v důsledku toho, že se očkovat nenechali a Covid prodělali.  Nově se započítávají mezi neplodné také homosexuální páry, o kterých se dosud soudilo, že nemají jak otěhotnět, když se spolehnou jen samy na sebe.

„Několik let jsme na vývoji léku pracovali s úpěnlivou modlitbou, říká vedoucí světově úspěšného týmu dr. Lázničková. Z toho je vidět, že nejúspěšnější je ta věda, která se praktikuje na kolenou. Promodlili jsme doslova krok po kroku při vývoji tohoto léku. Jasným důkazem zázračného působení je také to, že účinné látky léku jsou výtažky z bylin, dotýkaných Páterem Františkem Ferdou a našly se v jeho pozůstalosti, dodává s hrdostí na svůj tým a P. Ferdu Lázničková.

Naděje pro homosexuální páry celého světa

Lék NAPROHELP je vyráběn ve dvou variantách. Pro neplodné páry muž a žena. Tam jde o čistě bylinkový preparát. Pro stejnopohlavní partnery, je do bylinné směsi přidán výtažek ze slepičích vajec a kohoutích varlat. Pro neplodné členy Greenpeace, vegany a ostatní vyznavače přírodního životního stylu dodáváme, že vejce ani kohouti nepocházejí z klecového chovu a nebyli krmeni geneticky upravovanými žížalami (pozn. red.).

V případě páru muž-muž lék automaticky rozpozná, který z mužů hraje roli ženy. Při intimním styku otěhotní právě on. Při pohlavním styku v páru žena-žena otěhotní většinou ženy obě. Účinnost léku potvrzují tisíce již proběhlých pokusů na párech z mnoha ras, etnik a vyznání.

Ačkoliv sama dr. Lázničková několik desetiletí homosexuálům děti nepřála, svůj názor před několika lety zásadně změnila. “Jen jim ty haranty umožněme, ať trpí jako my ostatní,” poznamenala v rozhovoru pro časopis Milujte se.

S velkou radostí přivítala objev léku i známá rozhlasová celebrita Hanka Svanovská z rádia Proglas. “Pro mě osobně to je potvrzení, že Ježíš žehná homosexuálním párům a jejich obcování stejně, jako obcování lidí se zvířaty. Obojí je sice ve Starém zákoně nazýváno ohavností (srovnání Lv 18,22), ale to nás nemusí zajímat. My žijeme v Novém! Ježíš sice říká, že Starý zákon nezrušil, ale to je buď chyba v překladu evangelia, anebo se to Ježíš bál říct tak jak to je doopravdy, aby nenaštval Farizeje ještě víc. Prostě se v něm projevila lidská složka. Každopádně Ježíš Starý zákon ZRUŠIL! Jak by Bůh, který je Láska, mohl nepřát a nežehnat něčemu tak nádhernému, jako je intimní vztah a láska dvou mužů, žen, bači a jeho milé ovečky, sedláka a jeho švarné jalovičky…?“ řekla Svanovská. Tomuto názoru přitakává i přítomná Pavla Holíková (facebooková poradkyně biskupů Čech, Moravy a Slezska úplně ve všech otázkách), která s námi sedí ve farní kavárně sv. Jakuba.

Vědci z CENAPu nyní hledají možnost, kudy porodí těhotný muž, aby nemusel podstupovat při porodu náročný a po zhojení esteticky hnusný, tzv. císařský řez.

V případě použití tohoto českého/moravského léku odpadá také problém tzv. surogátních matek (pozn. red.: matky, které odnosídítě neplodných či homosexuálních párů, které jim pak za nehoráznou sumu/nekřesťanské peníze náhradní matka odprodá).

Opět se tímto vynálezem potvrzuje přísloví o zlatých českých ručičkách. A tentokrát i o zlatých moravských mozečcích.

Připravil -jf- s pomocí moravských dopisovatelů.

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *