Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Dvojice vědců z ČR získala důkaz o existenci Nebeského království!

Ke zjištění, že Boží království na nebi existuje, došlo již před lety při provádění výzkumu na Antarktidě. Byl vypuštěn speciální balón*, jenž nesl v gondole anténu ANITAJP (Antarctic Impulsive Transient Antenna Jaroslav Pavlicek – vynalezenou známým kutilem Jaroslavem Pavlíčkem) a také vědce a duchovního Mgr. et Mgr. Marka Váchu Ph.D. Ten měl případný signál rozlišit (ve spolupráci s Duchem svatým). Pak se to stalo. Poprvé byla zaznamenána takzvaná  sanctus neutrina. Podle vědců částice putují z nebe na Zem, jako zprávy všech svatých nám věřícím.

Tato skutečnost nade vší  pochybnost dosvědčuje existenci nebeského království a svatých (spasených) v něm. Tatáž neutrina byla detekována i v centrech duší hluboce věřících katolíků. Putují opačným směrem, tedy ze Země do nebe. Bylo změřeno, že v čase modlitby ke svatým, jsou katapultována rychlostí světla do nebe ve vlnách, připomínajících Morseovu abecedu.

Veliký význam má objev i v oblasti fyziky. Vědci se dosud domnívali, že existují pouze tři typy leptonů, tedy elektronová, mionová a tauonová neutrina. Nyní bylo objeveno čtvrté – neutrinum Sanctus – to nejpodstatnější.

Nepříznivá politická situace, plošné prosazování ateismu, likvidace tisíciletých hodnot zednáři a ilumináty, závist vědců z NASA a cenzura zapříčinily to, že se o přelomové události svět dozvídá až téměř po dvaceti letech od objevu.

 

*Balón dodala brněnská továrna na výrobu vzducholodí a létadel – Kubíček za odvoz. Šlo o zmetek skákacího hradu. Na místě byl tento naplněn lehčeným bioplynem, který byl jímán z posádky antarktické stanice, živené speciální dietou z mořského krilu a řas. 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *