Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Odvolaný ředitel církevního gymnázia bude dnes umlácen s čarodějnicemi

V minulých dnech byl za podivných okolností odvolán ze dne na den dlouholetý a úspěšný ředitel Arcibiskupského gymnázia v Praze Richard Mašek. Ředitel Mašek dlouhodobě kritizoval záměr vlastníka budovy – sester františkánek, že se společně se zřizovatelem školy – pražským arcibiskupstvím, snaží vydělat na budově v lukrativní části Prahy co nejvíce. Sestry požadovaly po vedení gymnázia, aby ve škole uvolnilo prostory pro kanceláře firem, obchody a dokonce i pro pánský klub (sic!). Arcibiskupství obhajuje svůj překotný krok tím, že ředitel se do problému snažil vtáhnout studenty a jejich rodiče. Arcibiskupství odvolalo ředitele těsně před konáním maturit a přijímacích zkoušek – navíc v době naprosto nevhodné, koronavirové.

Naši zpravodajci zjistili, že za vším stojí včerejší nucený odchod arcibiskupa a kardinála Dominika Duky z pozice předsedy ČBK. Svou roli jistě hraje i jeho brzký odchod ze stolce pražského arcibiskupa.  Kardinál prostě po sobě čistí stůl pro své nástupce a chce navíc ukázat svoji neomezenou moc nad českou církví.

Náš člen týmu RSDr. Jindřich Bublig z Velkých Losin (původně z Edelstadtu) nám sdělil, že odvolaného ředitele Maška má na seznamu těch, kteří budou dnes večer s čarodějnicemi odsouzeni v krátkém procesu. „Viděl jsem jej navíc na Petrových kamenech a to pokaždé, když jsem tam dělal inspekční cestu.” poznamenal Bublig.

Protože však platí přísný zákaz rozdělávání ohňů kvůli extrémnímu suchu (sucho přišlo na ČR po 500 letech jako Boží trest za chování některých duchovních osob k laikům), budou podle starobylého zvyku všichni odsouzenci umláceni dřevěnými kyji.  V případě zmíněného ex ředitele bude tento umlácen konstrukcemi o jeho proviněních, demagogiemi a zničením pověsti.

Poté, co lékař konstatuje u Ředitele Maška (titul s velkým „Ř” si pan Ředitel opravdu po 17 letech v církevním školství zaslouží) politickou a morální smrt, začnou modlitby za jeho beatifikaci. Ředitel Mašek tedy bude vyzdvižen ke cti oltáře církevním postupem zvaným „Systém Johanka z Arku”: nejdřív obvinit, odsoudit, upálit, pak svatořečit. Modliteb se pod vedením sestry Dolores ujmou samotné sestry františkánky z Prahy, vlastník budovy gymnázia.

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “Odvolaný ředitel církevního gymnázia bude dnes umlácen s čarodějnicemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *