Hořiž

co jste nenašli na Tisíckráte a chtěli jste najít

Aktuality

Vědecky potvrzeno: nejspolehlivější jsou testy z análu! Kostely budují jako odběrové místnosti kadibudky.

Zatímco žáci a studenti budou po příchodu do školy ke svému otestování na Covid-19 používat nespolehlivé testy plivací a žvýkací, věřící budou před svými kostely testováni z análního otvoru. Vědci z Číny totiž zjistili, že anální testy a testy ze stolice vykazují až 99,97% spolehlivost. Přitom vyhodnocení výsledků trvá pouhých 5 minut.

Kostely po celém světě tedy narychlo před postní dobou a Velikonocemi budují před svými vstupy odběrové místnosti pro testování věřících. Lidé bez domova už tuto metodu používají léta a vykonávají velkou potřebu nejen okolo kostelů, ale často i uvnitř, do lavic, rohů nebo zádveří. Jsou dávno na takové testování připraveni.

„Anální testy jsou sice bolestivější, než testy ostatní, ale je postní doba, doba bolestnější,“ říká vedoucí Tiskového střediska ČBK Monika Klimentová.

Úplně jinak anální testy vnímají členové charizmatických komunit, zvláště lidé z komunity LGBT+ s homosexuální orientací. Ti jsou většinou na nějaké to domácí „šťourání v zadku“ zvyklí. Mnohým přináší dokonce uspokojení. „Bude to pro nás velmi příjemný zážitek nedělního rána. Proto tento způsob testování vítáme.“ říká Nicola Krejčí z této komunity.

Jižní Morava hlásí: hotovo!

Nejdříve na světě se vědeckým novinkám při testování přizpůsobily farnosti na jihu Moravy. „Slíbili nám, že když tyto testy z análního otvoru či ze stolice zavedeme, budeme moci do chrámů vpustit až dvojnásobný počet věřících, než dosud,“ říká nadšeně farář Jiří Topenčík ze Šitbořic. „U všech mnou spravovaných kostelů je hotovo. Zkušební provoz jsme rozjeli na Popeleční středu.“

Jinde dokonce vycházejí ekumenicky vstříc a staví kadibudky pro katolíky i husity.

Účinnou motivaci pro dochvilnost ministrantů vymyslel a s úspěchem začal praktikovat salesián P. Václav Jiráček SDB. „Našim klukům z Kobylis jsme stručně oznámili, že kdo přijde na bohoslužbu pozdě, toho otestuji nejdříve z análního otvoru a poté z nosohltanu. To vše tou samou tyčinkou“. A funguje to! Inu je vidět, že nástupci Dona Bosca to prostě s dětmi a mládeží umějí.

Zpracoval -jf-

 

 

 

Horiz je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Jeden myslel na “Vědecky potvrzeno: nejspolehlivější jsou testy z análu! Kostely budují jako odběrové místnosti kadibudky.

  • to je senzační článek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *